Birželio 25 d., antradienį, Vilniuje įvyko gražia tradicija tapęs kasmetinis JCI organizuojamas renginys “Spalvotas gyvenimas”. Visi buvo laukiami su pirštinėmis, teptukais ir pilnomis skardinėmis kasmetinio projekto “Spalvotas Gyvenimas” rėmėjo “Exterus” dažų. JCI nariai, padedami kitų savanorių ir rėmėjų, ryškiomis spalvomis išmargino Vilkpėdės darželio – mokyklos žaidimų aikštelę, išgražino suoliukus,pavėsines, sūpynes…

 Kadangi turėjome gausybė spalvų, sunkiausia buvo nuspręsti, ką kaip spalvinti. Viena komanda laikėsi simetriškumo ir dažė namelių lentas, kita komanda bandė derinti spalvas pagal jų “šilumą” ir “šaltumą”, o trečia dažė taip, kaip norėjo, kad tik kuo spalvingiau ir mieliau vaikams būtų.Ir visi buvo teisūs, nes liko patenkinti pasiektu rezultatu, o kai kurie entuziastai niekaip nesugebėjo nustoti dažyti ir ėmė tobulinti jau nuspalvintus plotus, išpiešdami saulytes, taškelius ar kitus ornamentus.

Buvo smagu matyti žmones, kurie linkę padėti, dalintis ar keistis ne tik dažų skardinėmis, teptukais ar pirštinėmis, bet ir šypsenomis.