Šių metų “Wienerberger Brick Award” konkurse dalyvavusi “Algimanto Kančo studija” nustebino pasiekimais. Tarp atrinktų projektų iš 20 pasaulio šalių ir 5 pasaulio kontinentų, jų projektuotas plytinis namas Klaipėdoje pateko į pasaulio 50 – tuką.

Kas du metus didžiausias pasaulyje plytų gamintojas “Wienerbergeis” organizuoja konkursą “Wienerberger Brick Award”, kurio metu renkami gražiausi plytų pastatai bei išleidžiama knyga – albumas su 50 geriausių mūro pavyzdžių iš viso pasaulio.

Tarp atrinktų 50 projektų iš 20 pasaulio šalių ir 5 pasaulio kontinentų, jų projektuotas plytinis namas Klaipėdoje pateko į “Wienerbergeis” knygą – albumą, kitaip sakant į pasaulio 50 – tuką. „Knygoje esame šalia tokių žvaigždžių, kaip Mario Botta“ – džiaugiasi lietuvaičiai.

Norėdami dalyvauti konkurse, dalyviai pirmiausia turi laimėti savo šalyje, tada pabaltyje ir gliausiai pareiti tarptautinę atranką. Algimanto Kančo studijos atveju buvo kitaip. Juos iškart atrinko tarptautinė komisija.

„Prizinių vietų nelaimėjome, bet džiaugiamės, kad mūsų namas, kurį Lietuvos paveldo sargai vadina „baisuoklis-naujadaras betonoidas“ pateko į pasaulio 50-tuką”.

Exterus taip pat sveikina Algimantą Kančą ir visą studijos kolektyvą su puikiu laimėjimu.