Norime Jūms pristatyti naujieną – gamintojo Geomas bentonito molio paklotus, skirtus hidroizoliacijai!

Geomas natrio bentonitas yra netoksinis, vulkaninės kilmės mineralas. Jis užkerta kelią vandens patekimui, suformuodamas tankią vientisą membraną virš vietos, kurioje galimas kontaktas su vandeniu. Specialiu būdu apdorotas Geomas natrio bentonitas išsiplėtęs iki tam tikros ribos, suformuoja vandeniui nepralaidžią membraną , kuri patikimai tarnauja per visą statinio eksploatacijos laikotarpį.

Gomas natrio bentonito kilimas yra puiki hidroizoliacija horizontaliems ir vertikaliems paviršiams, esantiems po žeme. Įprastai Geomas naudojamas po betono plokšte ir linijinėse konstrukcijose, o taip pat pertvarose, įrengiamas ant atraminių sienučių, spraustinių polių, gręžtinių pamatų ir betoninių šachtų konstrukcijose.

Geomas kilimo įrengimas yra greitas ir paprastas. Tiesiog ištieskite kilimą numatytoje vietoje ir pritvirtinkite! Geomas bentonito paklotą galima tiesti ant galutinai nesukietėjusio betono, faktiškai bet kokiomis oro sąlygomis, nenaudojant grunto

Gomas bentonito kilimas neatsiskirs nuo betono įvykus žemės nusėdimui, taip užkirsdamas galimybę vandeniui patekti tarp hidroizoliacijos ir betono.