Vartotojai vis dažniau reikalauja aukštus aplinkosaugos reikalavimus atitinkančių produktų ir paslaugų. Įmonės norėdamos patenkinti vartotojų poreikius ir gerinti savo reputaciją siekia įgyvendinti anglies dioksido išmetamo į aplinką mažinimo projektus, taip pat mažinti energijos sąnaudas. Tokią įmonių veiklą apibrėžią Carbon Footprint Certification, kuris ateityje bus privalomas visiems.

Tai sertifikatas, parodantis ne paviršutinį produkto ekologiškumą, bet jo ekologiškumą visame procese nuo žaliavų išgavimo, jo pagaminimo, atraižų utilizavimo ir netgi utilizavimo po tarnavimo laikotarpio.

Šiltnamio efekto mažinimas – netūri būti tik kalbos, tuo turi rūpintis visi, tiek paprasti gyventojai, tiek didelės atsakingos įmonės. Carbon Footprint Certification patvirtina, kad yra sukurtas aplinkosaugos vadybos modelis, kuris padės sumažinti anglies dioksido išmetamo į aplinką lygį.

Šie reikalavimai ypatingai svarbūs gamykloms. Dauguma neabejingų aplinkai įmonių yra pasistačiusios perdirbimo gamyklas. Tarp tokių yra Exterus atstovaujama betono plokščių gamintoja Fibre C.

„Fiber C“ produkcija pagaminama iš mineralinių medžiagų, kurias galima visiškai perdirbti. Taip siekiama efektyvumo gamyboje bei mažesnių išteklių naudojimo. Be to, aplinkos apsaugos institucijos yra patvirtinusios, kad „Fiber C” prisiima didelę atsakomybę ir prisideda prie gamtos saugojimo bei griežtai laikosi ISO 14001 (aplinkosaugos valdymo atitikties sertifikato) reikalavimų.