Keramikos gamintojas iš Vokietijos “NBK Ceramic” jau nuo 1970 metų gerai žinomas pasaulio rinkose kaip vėdinamųjų keraminių fasadų gamintojas. Išvystyta keraminių pakabinamųjų vėdinamųjų sistema TERRART® atitinka pačius aukščiausius reikalavimus. TERRART® linija atvėrė naujas galimybes fasadų apipavidalinimui, charizmatiškai apjungdama urbaniškąją tradiciją su moderniais fasadais. NBK Ceramic produkcija ambicingiems architektams leidžia įgyvendinti visus jų sumanymus.

Šalia standartinių elementų TERRART®-Large, TERRART®-Mid, TERRART®-Shingle, TERRART®-Solid, TERRART®-Baguette siūloma daugybė specialių neriboto dydžio keraminių formų, kurios gali būti pagamintos pagal individualų kliento užsakymą.
2009 m. rugsėjo mėn. Saudo Arabijoje duris atvėre Karaliaus Abdullah Mokslo ir technologijų universitetas. Tai tarptautinė mokslo ir tyrimų institucija, kuri žymi naują erą mokslinių pasiekimų srityje. Ši ultramoderni mokslinių tyrinėjimų istaiga atneš naudos ne tik savam regionui, bet ir visam pasauliui.
KAUST (angl. King Abdullah University of Science and Technology) yra į praktinę naudą orientuotas universitetas, skirtas viso pasaulio mokslininkams. Universitetas yra įsikūręs rytiniame Raudonosios jūros krante, prie Thuwal, apie 80 km nutolęs nuo antro pagal dydį Saudo Arabijos miesto Jeddah ir valanda kelio nuo Mekos.
Universiteto pastatų komplekso fasadui HOK firmos architektai parinko nepriekaištingos kokybės NBK firmos medžiagas, 140.000m² keramikos ir prie jos tinkančių ypatingų specialiųjų elementų. Šio universiteto pastatas šiuo metu yra didžiausias pastatas pasaulyje, kurio fasadas padengtas keramika.
Iki šiol didžiausias pastatas su keraminiu fasadu buvo Potsdamo aikštėje Berlyne, kur bendras keramikos plotas sudarė 78.000 m², beje medžiagas tiekė tas pats gamintojas NBK.
Universiteto pastatui keraminės fasadinės plokštės buvo tvirtinamos ant vėdinamųjų fasadų sistemos. Apsaugos nuo saulės užtikrinimui specialiai šiam projektui buvo sukurti specialieji profiliai. Keraminiai fasado ir apsaugos nuo saulės elementai atitinka ypatingus terminius reikalavimus, keliamus statiniui toje vietovėje.Spalviniam sprendimui buvo pasirinkti 2 pilki atspalviai. Siekiant sukurti ypatingą efektą, keraminės bagetės spalviškai sudėtos atsitiktinumo principu.
Kompanija NBK šiam projektui pagamino ir kitas detales palangėms, stogo laikiklius ir kt.