Viena iš daugiausia dėmesio sulaukiančių temų šiomis dienomis yra sveika gyvensena. Dažniausia tai siejama su sveika mityba ir sportu, bet ar nemanote, kad aplinka, kurioje gyvename, taip pat yra labai svarbi? Joje netūrėtų būti kenksmingų medžiagų. „Exterus“ siūlo ekologiškus vidaus dažus IMPARAT pažymėtus E.L.F ženklu, kiuriais ne tik galėsite pagražinti vidaus patalpas, bet kartu kurti sveiką gyvenamąją aplinką savo namuose.

Gera žmogaus savijauta namuose priklauso nuo temperatūros, oro drėgnumo ir cirkuliacijos, šviesos ir spalvų bei nuo ore esančių kenksmingų medžiagų. Dažniausiai patalpose tvyrančios kenksmingosios medžiagos yra tirpiklių ir plastiklių garai. Juos gali skleisti dažai, dengimo medžiagos, klijai, grindų dangos. Tie garai užteršia orą – mūsų gyvybės šaltinį. Todėl dažai naudojami vidaus patalpose turėtų būti ekologiški, t.y mažiau išskirti lakiųjų organinių junginių, o kenksmingų medžiagų ir plastiklių jose apskritai neturėtų būti.

Į šią aplinkybę atsižvelgia IMPARAT – ekologiškų dispersinių vidaus dažų, pažymėtų E.L.F. ženklu, gamintojas. Moksliškai įrodyta, kad šie dažai išskiria mažiau lakiųjų organinių junginių ir yra be plastiklių bei organinių tirpiklių.

Ypač alergiškiems žmonėms „Exterus“ siūlo naudoti dažus Biosan e.l.f. Jų sudėtyje nėra kenksmingų medžiagų ir alergenų.