Šių metų kovo 25-ąją dieną įvyko EXTERUS ir Architektūros Studentų Klubo organizuojamo meninio konkurso “Sukurk meninį akcentą Saulėtekio aikštėje” finalinis renginys. Konkurso finale dalyvavo aštuonios dėmesio vertos komandos  su savo pasiūlymais Saulėtekio Slėnio skulptūros projektui parengti.

Svarbi konkurso sąlyga – darbai turėjo būti projektuojami iš naujo ir itin inovatyvaus Fibro C betono, kurios leidžia įgyvendinti pačias netikėčiausias ir sudėtingiausias idėjas. Dalyvių darbus nuodugniai ir kritiškai išanalizavo kompetetinga konkurso komisija, susidedanti iš Vilniaus Universiteto architektų, mokslo centrų vadovų, Architektų Sąjungos ir EXTERUS atstovų.

Ilgai nelaukęs komisijos pirmininkas arch. Leonardas Vaitys paskelbė nugalėtojus: pirmoji vieta atiteko Simonui Čaikauskui, antroji – Manto Kitkausko ir Simonos Skiriūtės komandai, trečioji – Marijui Eltermanui.
Kūrybiški, estetiški ir inovatyvūs nugalėtojų darbai kalbėjo patys už save. Tačiau tai nesustabė komisijos primininko nuo taiklių komentarų ir pastabų konkurso dalyviams. Renginiui įpusėjus EXTERUS atstovai apdovanojo visas konkurse dalyvavusias komandas padėkos raštais bei naujausiais įmonės gaminių katalogais, o laureatai buvo nudžiuginti dar ir piniginiu prizu.
Renginio pabaigoje dalyviai ir renginio svečiai turėjo galimybę apžvelgti ir aptarti darbus, padiskutuoti aktualiais architektūros, statybų ir meno klausimais.