Pramonės gamyklos, transportas ir namų ūkiai kasdien į atmosferą išmeta penkis kartus daugiau anglies dvideginio nei gali apdoroti mūsų gamta. Tai žinodama ir jausdamasi atsakinga austrų armuoto betono plokščių gamintoja „Fibre C“ šiais metais nusprendė net 80 % sumažinti pirminės energijos, reikalingos pagaminti vienam kvadratiniam metrui armuoto betono plokštės, kiekį.

„Fiber C“ produkcija paganama iš mineralinių medžiagų, kurias galima visiškai perdirbti. Taip siekiama efektyvumo gamyboje bei mažesnių išteklių naudojimo. Be to, aplinkos apsaugos institucijos yra patvirtinusios, kad „Fiber C” prisiima didelę atsakomybę ir prisideda prie gamtos saugojimo bei griežtai laikosi ISO 14001 (aplinkosaugos valdymo atitikties sertifikato) reikalavimų.

„Fiber C“ laikosi aukštų aplinkos saugojimo standartų ir  taikydama tik naujausias technologijas siekia kurti modernias ir autentiškas medžiagas, kurios atitinka aplinkosaugos standartus ir yra nekenksmingos aplinkai, ekonomiškos, estetiškos bei efektyvios.