Biblioteka ir mokymosi centras yra vienas iš septynių pastatų, kurie sudaro naująjį Vienos verslo ir ekonomikos universitetą. Sukurtas talpinti 24000 studentų ir 1800 personalo.

Naujoji biblioteka ir mokymosi centras iškyla kaip daugiakampis kvartalas pačiame Universiteto miestelio viduryje. Pastato eksterjere vyraujančios tiesios linijos sueina į vidų sukurdamos lenktas formas, kurios dera su interjeru.

Pastato eksterjeras charakterizuotas dviem kontrastingais, šviesiu ir tamsiu, segmentais. Spalvotas stiklo pluoštu armuotas betonas buvo panaudotas fasadui. Du pastato segmentai yra atskirti stiklo tarpu.

Pagrindinis pastato įėjimas yra prieš miestelio centrinę aikštę. Tiesiai į aikštę išsikišęs stogas įėjimą padaro dar pastebimesnį. Masyvus pastatas yra išvagotas siauromis linijomis ir suskirstytas į du segmentus. Platūs, spiraliniai laiptai lydintys nuo įėjimo piltuvo forma tęsiasi šešis aukštus. Du viršutiniai aukštai skirti tik tai bibliotekai, kur plati, šviesi studentų darbui skirta erdvė, atveria Prater parko kvapą gniaužiantį vaizdą.

fibreC 3D elementai atitiko visus architektės Zaha Hadid iškeltus reikalavimus, įskaitant estetiką, medžiagos kokybę ir iššūkį įgyvendinti šiek tiek „lenktą“ pastatą naudojant išlenktas betono plokštes.

Šiame projekte panaudota 6,100 m² fibreC 3D juodos ir baltos spalvos plokščių.