Rieder Group yra tarptautiniu mastu pripažinta betono gamintoja, įsipareigojusi sujungti aukštus ekologinius standartus bei naujausias technologijas statybose is betono. Prasidėjus energetinei revoliucijai Rieder Group siekia, kad tolimesnė plėtra atitiktų pagrindinius principus – inovacijų ir tvarumo.

Nepaliaujamas judėjimas į priekį, fibreC plėtra ir didelė įvairovė Rieder Group produktų, bendradarbiaujant su dizaineriais padeda Rieder Group ne tik pristatyti armuota betoną FibreC kaip klasikinį fasado variantą bet ir iškelti jį virš visų kitų.

Senam produktui suteikiant naują vertę svarbiausia yra ryšys tarp vaizduotės ir realybės. Toks yra kompanijos Rieder Group požiūris. fibreC suteikia architektūrai galimybę įgauti naujas, iki šiol sunkiai įmanomas formas.

Rieder Group turi 81 partnerį iš 25 pasaulio šalių. Ir šiais metais švenčia savo veiklos dešimtmetį. Exterus komanda džiaugiasi galinti pasiūlyti savo klientams fibreC produktus ir būti kompanijos dalimi. Taip pat galime pasigirti, kad Lietuvoje yra jau du objektai, kuriuose panaudota fibreC medžiaga – Šilatės sporto ir sveikatingumo kompleksas ir vienas privatus namukas.