Šiandien daugeliui žodis „ekologija“ sukelia nevienareikšmes reakcijas. Vienus tai erzina, kiti stengiasi kiekvieną savo žingsnį bei sprendimą grįsti ekologija. Pabandykite į tai pažvelgti kitaip.

Statybų sektoriuje laikytis ekologijos normų ir naudoti ekologiškas medžiagas yra tikrai sunku ir brangu. Kartais jos tiesiog neatitinka kokybės ir saugos kriterijų. Kyla klausimas, ar ilgai išliekančią medžiagą, kurios nereikia keisti, atnaujinti ir tam naudoti energijos bei išteklių galime laikyti ekologiška? Austrų gamintojas FunderMax teigia, kad TAIP. Tai prisideda prie gamtos išteklių saugojimo.

Jų gaminamos aukšto slėgio laminato (HPL) plokštės yra ypatingo tvirtumo ir atsparumo. Plokštės ypač atsparios atmosferos poveikiui, smūgiams, įbrėžimams, graffiti dažams, lengvai valosi ir t.t. Pagal sertifikatą B-s1,d0 – nedegios, taip pat tyrimais įrodyta, kad jos nekenksmingos sveikatai bei turi 50-ties metų išliekamąją vertę.

FunderMax turi savo energijos gamyklas, kuriose energija sukuriama, deginant nuo gamybos proceso likusias atliekas, o naujai sukurta energija  panaudojama produkcijos gamybai. Tai suteikia produkcijai dar didesnę vertę. Taip pat gamybos procese naudojami ir kiti atsinaujinantys ištekliai, tokiu būdu dar mažiau teršiant aplinką. Plokščių gamintojas gali pasigirti ne vienu gamtosaugos apdovanojimu.