Drėkstantis rūsys yra didelė problema. Žinoma, jeigu tai kondensatas, kuris renkasi ant sienų, tai reikia spręsti patalpų vėdinimo ir šiltinimo klausimus, tačiau jei vis dėlto tai gruntiniai vandenys – būtina hidroizoliacija.
Geriausias būdas apsisaugoti nuo gruntinio vandens – atsikasti pastato pamatus gerai juos hidroizoliuoti. Dažnai dėl kokių nors priežasčių to padaryti nėra galimybės, todėl belieka hidoizoliuoti iš vidaus. Jeigu drėkstantis pagrindas yra betonas, paprasčiausia yra naudoti cementinio pagrindo hidroizoliaciją Goldenseal. Jos veikimo principas pagrįstas cemento reakcija su vandeniu, todėl galima drąsiai ją dėti ant šlapio pagrindo. Jeigu pagrindas sausas, jį reikia papildomai sudrėkinti. Šis sprendimas tinka ir tuo atveju, jeigu yra gana stiprus vandens protėkis. Tada dar papildomai naudojamas itin greitai stingstantis cementas Goldenplug T.

Goldenseal – tai paruoštas naudoti cementinis hidroizoliacinis mišinys su specialiais priedais. Sumaišytas su vandeniu ir užteptas ant mineralinio pagrindo jis sudaro vandeniui nelaidžią dangą ir kartu praleidžia vandens garus, t. y. leidžia pastato konstrukcijoms kvėpuoti.

Jeigu yra stiprus vandens protėkis, skylės arba siūlės tarp konstrukcijų, naudojamas greitai kietėjantis cementas Goldenplug T. Jo reikalingas kiekis suminkomas rankomis ir užtaisomos visos skylės bei siūlės. Goldenplug T sukietėja per 2–3 minutes ir netrukus galima dengti Goldenseal mišinį.

Prieš dengiant Goldenseal paviršių reikia sudrėkinti vandeniu. Vandens perteklius yra pašalinamas. Goldenseal maišomas su vandeniu ir dengiamas standžiu šepečiu 2 sluoksniais po 1 mm. Pirmasis sluoksnis dengiamas vertikaliai, antrasis (po 24 val.) – horizontaliai. Išdžiūvusi danga yra visiškai nelaidi vandeniui ir gali atlaikyti iki 10 atmosferų teigiamą ir neigiamą vandens slėgį. Paviršius gaunamas estetiškas ir gražus, tačiau norint galima klijuoti plyteles, dažyti ir pan.