Mediena yra klasikinė gyvenamajai statybai naudojama medžiaga. Medienos konstrukcijos, lyginant su kitomis naudojamomis medžiagomis, turi nemažai eksploatacinių ir konstrukcinių pranašumų.Būdamos lengvesnės, jos suteikia daugiau laisvės architektams ir konstruktoriams įgyvendinti užsakovų pageidavimus ir gali atlikti ne tik pastato laikančiosios konstrukcijos vaidmenį, bet ir tarnauti kaip dizaino elementas. Be to, medis visada suteikia interjerui šilumos ir jaukumo.

Primename, kad turime priešgaisrinį laką Char 17, skirtą medienos konstrukcijoms apsaugoti nuo gaisro. Šis lakas užtikrina ugniaatsparumo klasę B-s1,d0. Sistema susideda iš 300 g/m2 priešgaisrinio lako ir 100 ml/m2 apsauginio lako.

Lako Char 17 privalumas tas, kad jis, skirtingai nuo impregnantų, gaisro metu išsipučia ir sudaro storą sluoksnį – barjerą nuo liepsnos. Tokiu atveju, jei gaisras greitai užgesinamas, konstrukcijos lieka praktiškai nepažeistos ir pakanka nuvalyti apanglėjusio lako sluoksnį bei po to atnaujinti priešgaisrinio lako sluoksnį (Char 17 finish).

Priešgaisrinis lakas Char 17 yra sertifikuotas Lietuvos „Gaisrinių tyrimų centro”.