Architektūros fondas ir Exterus kviečia jaunus architektus ir kitus kūrybingus žmones tapti 2013 m. vasarą vyksiančių “Keliaujančių architektūros dirbtuvių” savanoriais!

PROJEKTO IDĖJA

Keliaujančios architektūros dirbtuvės – tai 2013 m. liepos ir rugpjūčio mėnesiais vyksiantis projektas, kuriuo siekiama atkreipti visuomenės, ypač vaikų ir jaunimo, dėmesį į kasdienę žmogų supančią aplinką.

Projektu siekiame parodyti, kad aplinka rūpintis, ją puoselėti ir keisti galima realiomis, daug materialių ir žmogiškųjų išteklių nereikalaujančiomis priemonėmis.

Pagrindinis projekto tikslas – skatinti vaikus ir jaunimą būti aktyviais savo aplinkos kūrėjais.

PROJEKTO EIGA

“Keliaujančio cirko” principu – vykstant iš vietos į vietą – Architektūros fondo savanorių komanda planuoja aplankyti 16 miestelių skirtinguose Lietuvos regionuose ir surengti juose 3 dienų trukmės kūrybines dirbtuvėles vaikams ir jaunimui, darbų parodą bei viešą darbų aptarimą su bendruomene.

Kūrybinių dirbtuvių metu kartu su vaikais kursime materialų išliekamąją vertę turintį projektą kiekviename miestelyje, kuris burtų miestelio bendruomenę ir skatintų projekto tęstinumą.