Vidaus patalpų sienų išlyginimui tinka labai smulkus užbaigiamasis glaistas vidaus darbams „Semin ETS2”. Jis naudojamas kai reikia nepriekaištingo paviršiaus lygiam klijavimui arba labai lygiam, aukštos kokybės dažymui. Glaistas labai ekonomiškas, jį naudojant paviršiaus nereikia šlifuoti. Su „Semin ETS2“ sienos arba lubos įgauna tvirtą, idealiai lygų sniego baltumo paviršių, kurį galima dažyti, dengti tapetais, plonomis audinio dangomis ar dekoratyvinėmis medžiagomis.

Užsiimantys vidaus apdaila žino, jog svarbiau ne tai, kiek kainuoja glaisto pakuotė, o tai, kiek kainuoja tuo glaistu nuglaistyti visą paviršių, kiek tam reikia jėgų bei laiko ir ar ilgai džiugins gautas rezultatas. Medžiagų ir darbų sąnaudos priklauso ne tik nuo darbuotojo darbštumo, bet ir nuo medžiagų savybių: naudojimo laiko (reikia spėti sunaudoti visą paruoštą medžiagą), plastiškumo, dengimo pobūdžio ir technologijos, medžiagos savybių pastovumo ir t. t. Šios Semin glaistų savybės yra aukščiausio lygio.

Bendrovė „Semin“ (Prancūzija) garsėja kokybiškais statybiniais glaistais, savaime išsilyginančiais mišiniais, gruntais visiems paviršiams. Kompanijos gaminiai išsiskiria neįtikėtinai mažomis sąnaudomis, aukšta kokybe, nes gaminami pasitelkus naujausias technologijas. Semin glaistų sąnaudos mažesnės nei tradicinių glaistų, su jais itin lengva dirbti. Naudojant Semin medžiagas paviršių nebereikia šlifuoti.