Aukšto slėgio laminato ploščių gamybos lyderis „Fundermax GmbH“ praturtino savo paletę nauju gaminiu – unikalia danga FunderMax Exterior NG/NM, kuri leidžia padengti vieną plokštės pusę blizgia (NG), o antrą – matine (NM) danga. Ši naujovė suteiks galimybę projektuotojams ir architektams, derinant blizgias ir matines plokštės puses, sukurti estetiškai patrauklius pastatų fasadus, suteiks fasadams gyvumo ir žaismingumo. Jau dabar gamintojas siūlo 15 įvairių Fundermax Exterior NG/NM apdailos variantų. Su laiku daugumą „Fundermax“ gaminamų plokščių bus galima dengti šiuo būdu.

FunderMax Exterior NG/NM privalumai:

1. Gali būti naudojamos fasadų, sienų apdailai, pertvaroms, balkonams. Apdailai galima rinktis elegantiškos medienos ar vientisos spalvos dekorą, kaitalioji blizgų paviršių su matiniu, taip suteikiant apdailai išskirtinumo.

2. Spalvų ryškumui gamintojas suteikia 10 metų garantiją, nors pagal atliktus tarptautinius bandymus tarnavimo laikas yra žymiai ilgesnis.

3. M1 degumo klasė.

4. Tamsiai rudos spalvos šerdis.

5. Ilgaamžiškumas.

6. Paviršiaus padengimas: viena pusė matinė (NM), kita – blizgi (NG). Vienodai tvirtas ir stabilus abiejų paviršių padengimas.

7. Matmenys: 2800 x 1850 mm.

8. Storiai: 8,10 arba 12 mm.

9. Su apsaugine plėvele.