Ispanų architektai visada skyrė ypatingą dėmesį keraminėms statybinėms medžiagoms. Terakotinės plytos, grindų plytelės, stogo čerpės ir sienų plokštės labai būdingos šiai Viduržemio jūros reginio šaliai. Mažiau žinoma ir todėl įdomu, kaip garsūs ispanų architektų naudoja terakotą fasadų apdailai, iš naujo ją interpretuodami ir iškeldami kaip išskirtinį bruožą. Vienas iš objektų, galinčių su vokiečių gamintojų „NBK Ceramic“ medžiagomis Terrart Special ir Terrart Baguette iliustruoti šį naujumą, yra Bilbao miesto viešasis centras.

Architekto Ricardo Bartidas suprojektuotus secesinio stiliaus rūmus, kur 1905 m. buvo įsikūręs miesto viešasis tualetas, architektų biuras „TVF“ pritaikė naujoms miesto reikmėms. Kampinis Mercado Los Castanos (Kaštonų turgavietė) pastatas po modernizavimo tapo miestiečių susitikimų vieta, kur vyksta įvairiausi renginiai. Įsiterpęs gatvių sankirtoje, po rekonstrukcijos jis išlaikė senojo stiliaus fasadą ir įgijo naują stiklinį korpusą.

Secisijos stiliaus augaliniai motyvai, rausvos plytelės, natūralus akmuo su smėlinio atspalvio intarpais sudaro kontrastą griežtai stiklinei pastato daliai iš “NBK Ceramic” vertikalių. Stiklinės juostos natūraliai dera su stiklu ir viršuje pereina į beveik gryno stiklo paviršių, kuriame atspindi dangus. Sukuriamas idealaus ryšio tarp tradicinės statybinės medžiagos ir jos modernaus atitikmens įspūdis.