Atrodo taip  lyg tai būtų statinys tiesiai iš mokslinės fantastikos filmo. „Sub-Biosphere 2“ tai ambicingas architektūrinis kūrinys, sukurtas dizainerio Phil‘o Pauley, kuris turėtų virsti į giluminį, tvarų, povandeninį pasaulį. Šis didžiulis architekturinis kūrinys susideda iš vieno didelio biomo viduryje ir aštuonių tarpusavyje sujungtų kupolų aplink jį.

Savaime tvaraus statinio pagrindinėje dalyje yra suprojektuota stebėjimo erdvė su specialiomis technologijomis, skirtomis kontroliuoti gyvybiškai svarbius organus visose likusiose erdvėse. Šis pats didžiausias iš visų kupolų yra beveik 200 pėdų aukščio ir beveik 400 pėdų pločio. Likę aštuoni kupolai taip pat yra įspūdingo dydžio – 200 pėdų pločio ir 100 pėdų aukščio kartu su stotimis skirtomis laivams prisišvartuoti.

Pati įdomiausia „Sub-Biosphere 2“ projekto dalis yra gebėjimas panerti po vandeniu ilgesniam laikui. Tai lyg gigantiškas povandeninis laivas. Nesvarbu ar šio projekto paskirtis būtų mokslinių tyrinėjimų įrankis ar ekstrevagantiškų šeimos atostogų vieta ar ilgalaikiai žmonių ,augalų bei gyvūnų namai. „Sub-Biosphere 2“ pasirengę palaikyti visus galimus scenarijus.