Natūralaus medžio lukštu dengtos plokštės „Puucomp“ – itin aukštos kokybės, sertifikuotos, nepavaldžios laikui ir atsparios ugniai, suteikiančios bet kokiam interjerui savito grožio ir subtilumo.

„Puucomp“ užima tvirtas pozicijas tarp Skandinavijos interjero apdailos medžiagų gamintojų. Sertifikuoti sprendimai kartu su veiksminga gamyba ir logistika „Puucomp“ produkciją daro ypač patrauklią interjero apdailos dizaino sprendimams. „Puucomp” tausoja gamtą – iš 1 kub. m medienos pagamina 800–1000 kv. m medžio lukštu dengtų plokščių.“

Faneruotos gipso plokštės išsiskiria savo dizainu ir saugumu. „Puucomp“ natūralaus medžio lukštu dengtos plokštės atitinka B-s1,d0 degumo klasę, todėl yra itin saugios, nedegios, bet natūralios. Tai išskiria Puucomp iš kitų gamintojų.

Privalumai:

1. Natūralus medienos grožis ir jaukumas.
2. Pagal reikalavimus plokštės nedegios ( Bs1d0 pagal EN 13501).
3. Pagal pageidavimą plokštės gali būti akustinės.
4. Matmenys galimi pagal pageidavimą, maksimalūs matmenys 3000 x 1200 x 12 mm.
5. Didelis spalvų ir medžio faktūrų pasirinkimas.
6. Puucomp plokštės sertifikuotos.

„Puucomp“ produkcija labai populiari Suomijoje, Danijoje, Vokietijoje, Jungtinėse Amerikos Valstijose. Artimiausiu metu „Exterus“ Jums pristatys naują įgyvendintą objektą, kuriame pirmą kartą Lietuvoje panaudotos „Puucomp“ natūralaus medžio lukšto plokštės. Džiugu, kad Lietuva subrendo saugiems ir stilingiems produktams.