Londono West Ende iš karto akį patraukia žinomo italų dizainerio Renzo Piano projektuotas spalvingas Saint Giles pastatų kompleksas. Tai strategiškai puiki vieta tarp Oxford Street ir Covent Garden.

Iš nuobodžių Gynybos ministerijos statinių po rekonstrukcijos R. Piano suformavo du netaisyklingos formos pastatus: 11 aukštų U formos prekybos centrų, kavinių, restoranų ir biurų pastatą ir 14 aukštų gyvenamąjį namą. Jie išsiskiria ryškiais glazūruotais fasadais ir tampa nauju orientyru šiame ilgai buvusiame netvarkingame Londono centro rajone.

Pastatų apdailai panaudotos įvairios medžiagos: apatiniai ir viršutiniai aukštai yra iš stiklo, per juos matomos jaukios vidinio kiemo erdvės, o likusieji – iš molio keramikos plokščių, kurios, savo ruožtu, pasuktos skirtingais kampais viena kitos atžvilgiu. Toks fragmentiškumas leido vizualiai suskaidyti didžiules fasadų plokštumas ir padaryti jas patrauklias žvilgsniui. Terakotinės plokštės („NBK Ceramic“) pritvirtintos prie fasado aliumininių elementų (gamintojas „Schneider Fassendenbau“). Panaudota 18 skirtingo dydžio 6 spalvų (raudonos, oranžinės, geltonos ir žalios ir kt.) terakotos profilių, iš viso 700 įvairaus ilgio ir atspalvių elementų.