Vieno didžiausių ir žinomiausių statybinės chemijos bei cementinių statybinių produktų gamintojo “TECNOCHEM” atstovai “Exterus” pristato naujieną – hidroizoliacinę sistemą monolitinėms gelžbetoninėms konstrukcijoms “ISOTANK”.

“ISOTANK” taikoma požeminei statinių daliai arba rezervuarams, talpykloms.

Veikimo principas – ruošiama speciali betono sudėtis, užtikrinanti konstrukcijos nelaidumą vandeniui. Dėl HFE-tec technologijos, pagrįstos naujausiais pasiekimais medžiagų irimo mechanikos srityje, konstrukcijoms naudojamas tąsus betonas, kurio lūžio energija keletą tūkstančių kartų didesnė, nei įprastinio, todėl konstrukcijoms nereikalingos temperatūrinės deformacinės siūlės. Atitvaruose pagal projektinius skaičiavimus įrengiamos specialios tarpinės su kanalais, į kuriuos po betonavimo injektuojamos skystos hidrofilinės medžiagos – dvikomponentė akrilo derva arba poliuretano derva. Užtikrinamas visiškas konstrukcijos nelaidumas vandeniui. Sistemai, įrengtai su gamintojo, ar jo atstovo pastovia priežiūra, suteikiama garantija. Akivaizdūs sistemos pranašumai lyginant su membraninėmis hidroizoliacijomis (teptinės bituminės, cementinės ir polimerinės; bentonito; polimerinės, bituminės montuojamos membranos ir kt.). Nejautri mechaniniams pažeidimams.

Pilnai laikantis visų gamintojo reikalavimų sistemos įrengimui išvengiama bet kokių galimų nesėkmių. Netgi esant įrengimo defektams, jie paprastai ir pigiai ištaisomi. Sistema ilgaamžė.