Tingiame kalnų miestelyje Dalat (Vietnamas) įsikūręs turbūt vienas iš keisčiausių pasaulio viešbučių ir, ko gero, vienas iš įdomiausių šios šalies architektūros pavyzdžių. Mieste, kur dominuoja tradicinės prancūzų kolonijinės vilos ir šiuolaikiniai betono blokai, Hang Hga viešbutis (Hang Hga Guesthouse) tapo netikėtu architektūriniu pragiedruliu. Keistas pasakiškas medis-namas, dėl netradicinės išvaizdos vietinių pravardžiuojamas Beprotišku namu (Crazy House), tapo viena iš labiausiai lankomų Dalato vietų.

Komunistiniame Vietname visada buvo įtariai žvelgiama į individualią meninę raišką. Išimtis buvo padaryta anuometinio prezidento Truong Chinh dukteriai, kuri įgijo architektūrinį išsilavinimą Maskvos valstybiniame universitete. Būtent ji ir tapo šio keisto projekto, neabejotinai inspiruoto žymiojo ispano Gaudi, autore.

Pastato struktūra meta iššūkį loginiams architektūros standartams. Kambariai ir perėjimai tarpusavy sujungti tiltais, kopėčiomis ir koridoriais, sudarančiais labirintų struktūrą, puikiai tinkamą kopinėjimui ir gaudynėms. Natūralios betono formos, paįvairintos žirafų, vorų, paukščių ir kitų gyvūnų pavidalais, suformuoja chaotišką fantazijos pasaulį. Gal todėl daug turistų atvyksta ne ilsėtis viešbutyje, o pasidairyti po jo labirintus ir pasisemti neužmirštamų įspūdžių.