Vėdinamų fasadų plokštės – gana naujas, tik įgyjantis pagreitį fasadų apdailos būdas, užtikrinantis pastato patikimumą ir ilgaamžiškumą. Europoje vėdinamų fasadų apdailai fasadinės plokštės naudojamos jau kelis dešimtmečius ne tik naujų pastatų statybai, bet ir senų renovavimui.

Universalios yra vėdinamam fasadui naudojamos aliuminio kompozicinės plokštės “Alucobest”. Visų pirma dėl to, kad jomis dengtas fasadas ne tik gražus ir originalus, bet ir apsaugotas nuo saulės karščio, UV, šalčio ir vėjo poveikio, atsparus smūgiams, lūžiams, slėgiui. “Alucobest” plokščių universalumas patvirtintas sėkmingos praktikos, šios plokštės naudojamos visame pasaulyje įvairių tipų, dydžių ir paskirties pastatų apdailai (gyvenamiesiems namams, sporto kompleksams, administraciniams biurų centrams, gamybiniams pastatams ir kt.).

Didžiulis šių plokščių privalumas yra tas, kad jos sugeria vibraciją, todėl nebereikalinga papildoma garso izoliacija. Dėl šios priežasties “Alucobest” naudojamas ir oro uostuose, geležinkelio stotyse, gamyklose, taip pat kitų patalpų vibro- ir garso izoliacijai.


Aliuminio kompozicinės plokštės sąlyginai nėra brangios, jos išsiskiria patvarumu bei atsparumu padidintos drėgmės sąlygomis. Be to, jos apsaugotos specialia danga, kuri pasižymi aukštu atsparumu korozijai. PVDF sluoksnis, dengiantis aliuminio lakštą, apsaugo aliuminį ir dažus nuo kenksmingų UV spindulių, suteikia medžiagai šias savybes – ilgaamžiškumą, elastingumą, spalvos ryškumą ir t.t. Fasadinės plokštės suteikia galimybę sukurti naują, unikalios išvaizdos pastatą, kuris tarnaus daugiau nei 50 metų.

Aliuminio kompozicinės plokštės “Alucobest” yra ypač lengvos, ekonomiškos, ekologiškos, suteikia platų spalvų, formų ir raštų pasirinkimą. Šios plokštės dar turi daugybę privalumų, kuriuos atrastumėte dirbdami ir eksploatuodami šią unikalią medžiagą.
Vienas garsiausių objektų Europoje, kuriame įprojektuota Alucobest kompozicinė plokštė – universitetinė ligoninė „Son Dureta” Ispanijoje (Palma de Mallorca, Islas Baleares), 61 000 m2.