Atėjus vasarai visi norime papuošti savo sodybas gėlėmis, naujomis pušelėmis, tvarkingu kiemu. Tačiau ką daryti, jeigu kiemo nepuošia estetinį vaizdą praradęs namo stogas, o lėšų naujo stogo keitimui nenumatėte? Pasinaudokite Exterus pasiūlymu ir perdažyki jį ilgai išliekančiais dažais Imo-Roof Dachfarbe.

Imo-Roof Dachfarbe dažai – tai specialūs akriliniai dažai, skirti naujų ir senų stogo dangų iš šiferio, molio, betono ar pluoštinio cemento dažymui. Dažai atsparūs UV spinduliams, gerai išleidžia vandens garus, labai gerai padengia paviršių, atsparūs šviesos poveikiui. Atstumia purvą, atsparūs oro teršalams ir šarmams.

Atliekant darbus reikėtų laikytis tokio darbų eiliškumo:

1. Prieš atliekant dažymo darbus nešvarumus nuo šiferio dangos reikia nuplauti sodos tirpalu arba aukšto spaudimo vandens srove arba šiltame vandenyje drėkinamu šepečiu. Jeigu būtina, nuriebalinti.

2. Visą paviršių impregnuoti Imo-Roof Grund-LF gruntu. Jis sutvirtina šiferio paviršių, apsaugo jį nuo drėgmės įgeriamumo ir suriša asbesto plaukelius.

3. Gruntuotą šiferį  du kartus nudažyti Imo-Roof Dachfarbe dažais. Taip atnaujinta šiferio danga bus kaip nauja ir tarnaus dar daugelį metų.