Drąsus, linksmas, pozityvus, optimistiškas – visi šie žodžiai tiksliausiai apibūdina naująjį komercinės paskirties pastatą Hamburge, Vokietijoje. 

Kiekviename aukšte, aplink visą pastatą besitesiančios ryškiaspalvės keramikinės juostos, kurių bendras ilgis siekia 900 metrų, sukuria nepakartojamai linksmą charakterį. Iš viso buvo panaudota dvidešimt spalvų pasitelkiant pagrindines keturias (raudoną, mėlyną, žalią ir geltoną) ir penkis pagrindinius jų atspalvius. Fasadas yra tolygus, lengvai suprantamas ir skylantis į daugybę spalvotų elementų, kurie simbolizuoja skirtingų tautybių, kalbų, religijų ir asmenybių įvairovę pastato viduje.

Spalvų paskirstymas buvo kruopščiai suplanuotas architektų. Spalvos laipsniškai keičiasi priklausomai nuo įlinkimų bei išsikišimų pastato fasade. NBK Architektūrinė terakota puikiai išpildo architektų norus ir vaizduotę. NBK inžinieriai gali įgyvendinti bet kokią architektų užduotį. Kiekvienas projektas yra individualus. O šis projektas atspindi architektūros, žmogaus bei gamtos bendradarbiavimą.