Populiariame internetiniame puslapyje neseniai patalpintas laidos „Extreme homes“ reportažas iš Lietuvos, išties vertas dėmesio.

„Sportinis“ namas – taip vadinosi kompanijos Devyni architektai projektas susilaukęs pasaulinio susidomėjimo.

 Užsakovas Andrius Straznickas architektams iškėlė vienintelį uždavinį. Jo šeimos namas turėjo būti kūrybiškas ir sportiškas, toks, kuriame būtų smagu augti vaikams. Būtent tokį jį ir sukūrė architektai  Arūnas Skrolis, Jurgita Liubartaitė.

Vilniuje stovinčio namo spalva ir dizainas primena lenktyninį automobilį. Fasade įprojektuoti kalneliai, kuriais laipioja vakai. Laidai „Extreme homes“ jaunieji Straznickai pasakojo, kad smagiausia žinoti, jog tavo namas vienetinis ir išskirtinis. Taip pat čia smagu žaisti su draugais. 

„Sportinis“ namas iš ties sportiškas: kopinėjimo kalneliai, vidinis baseinas, stalo tenisas. Jame yra viskas ko reikia sportiškam ir veikliam žmogui. Namo vidus: jaukus, šviesus, erdvus ir praktiškas. Pirmame aukšte įrengta erdvi svetainė su besisukiojančiu stilingu židiniu, kuris suteikia jai ypatingo jaukumo ir leidžia šeimai atsipalaiduoti.Toje pačioje erdvėje yra virtuvė, kad gaminant būtų nesunku stebėti augančias atžalas. Antrame aukšte įrengti trys miegamieji, dvi vonios ir žinoma žaidimų zona. Rūsyje: baseinas, sauna ir susibūrimo vieta draugams.

Išsamų reportažą žiūrėkite čia.